Show Tv Canlı izle

Show Tv

Show TV

 

Show TV 1 Mart 1991 tarihinde Dinç Bilgin, Erol Aksoy, Erol Simavi ve Haldun Simavi tarafından kurulmuş ve "Başka Bir Alem" sloganıyla yayın hayatına başlamıştır. İkinci yıl dönümüyle birlikte Türkiye'de yayın yapmaya başlayan kanal bu tarihten itibaren büyük değişikliklere gitmiş ve Show haber için ünlü gazeteci Mehmed Ali Birand ile anlaşılarak 2 Mart 1992 tarihinden itibaren haber bülteni verilmeye başlamıştır.

Bu tarihten itibaren reyting rekorları kırmaya başlayan Show Haber 1992-95 yıllarında Birand, 95 - 96'da Gülgün Feyman ve 1996 - 2002 yılları arasında ise Reha Muhtar tarafından sunulmuştur. Kanal 2000 yılında Mehmet Emin Karaahmet tarafından satın alınmış ve 2013 yılında kanala TMSF tarafından el konulncaya kadar kanalın idaresi Karaahmet'in elinde kalmıştır. O dönemde Show Tv'nin yanı sıra Karaahmet'in sahibi olduğu Digitürk, Alem Fm, 360 TV, Akşam Gazetesi, Güneş Gazetesi, Lig Radyo ve BMC şirketlerinin yönetimi de TMSF'nin idaresine geçmiştir.

Bu sürecin ardından Ciner Yayın Holding ve Çukurova Holding arasından kanal yönetimi el değiştirdiyse de 5 Haziran 2015 tarihli mahkeme kararı sonucu kanal resmen Ciner yayın grubuna geri verilmiştir.

Kanalın HD yayın faaliyetleri 4 Ocak 2011 tarihinde başlamıştır. Üç yıl boyunca yüksek çözünürlüklü yayınını yalnızca Digitürk üzerinden yapan kanal, 12 Ocak 2014 tarihi itibarıyla Turksat 4A uydusunun aktif hale gelmesiyle Show Tv ile ortak HD yayın yapmaya başlamıştır.

 

Kanalın Yayın ve Programları

 

Kanalın yayın akış listesinde dizi, yarışma, yaşam, belgesel, yemek programları gezi ve spor programları yer almaktadır. Haftalık ve günlük dizilerden bazıları şunlardır: Zemheri, Çukur, Ramo, Güldür Güldür, Hayat Güzeldir, Kendine İyi Bak, Pazar Sürprizi, Kuzey Yıldızı İlk Aşk, Kuaförüm Sensin. 

Show TV Türkiye'de bu güne dek en çok dizi yayınlayan kanal olarak dikkati çekmektedir. Öyle ki kanal tarafından geçmişte çekilen birçok düzü günümüzde halen başka kanallar tarafından gösterilmeye devam etmektedir. Show Tv'de yayınlanan diziler hafta içiyle de sınırlı kalmamakta, hafta sonları da kanal da dizi yayını devam etmektedir. Ayrıca kanalın kendine bağlı birçok alt ve kardeş kanalı bulunmaktadır. Bunlarda da gün boyunca pek çok dizi yayınlanmaktadır.  

 

 

Show TV Dizi ve Programları (2021)

 

 

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 

   

didem arslan yılmaz'la vazgeçmeTürkiye’nin önde gelen gazetecilerinden Didem Arslan Yılmaz başarılı bir haber spikeri ve muhabiri olması yanısıra sunduğu program ile "Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme" başarısından sıkça bahsettiriyor. Gündüz kuşağının en iddialı programlarından biri olan  "Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme" Show TV haberlerinde umudunu kaybedenlerin sesi, konuşamayanlara dili, düşenlerin eli olmak için ekranlarda sevenleriyle buluşuyor. 

 


Alev Alev    

 

alev alev show tvGüçlü oyuncu kadrosu ve gerçek bir aşktan esinlenerek kaleme alınmış olan iddialı hikayesi ile "Alev Alev" dizisi Show TV ekranlarında izleyicileriyle buluşuyor. Değdiği tüm hayatları değiştiren alevler ve bir yangının külünden yeşeren çiçekler için çekilen dizi Show TV’nin en sevilen dizilerinden biridir. Hayatların ve insanların değiştiği "Alev Alev" değişmeyen tek şeyin değişim olduğunu vurguluyor.

 


Arıza    

 

arıza show tvTürk televizyonlarının en yakışıklı oyuncularından biri olan Tolga Sarıtaş’ın başrolünü üstlendiği “Arıza” bir taksicinin kahramanlık hikayesini konu alıyor. Tehlikeli bir aşk hikayesinin nelere sebep olabileceği üzerine düşündüren bu yapıt fenomen bir dizi olma ideolojisi adım adım yürüyor. Güçlü bir kaleme sahip olan Ozan Aksungur’un senaristliğini üstlendiği dizi Show TV’de sevenleri ile buluşuyor.

 


Çukur    

 

çukur show tvTürk dizi tarihinin en başarılı dizilerden biri olan "Çukur" son dönemlerde aldığı reytinglerle bunun doğruluğunu kanıtlar nitelikte. Sadece senaryosu ve  güçlü kadrosu ile değil aynı zamanda usta kişiler tarafından ortaya konan dizi müzikleri ile toplum tarafından sıkça konuşulan bu dizinin reklam başarısı da gözardı edilemez. Aksiyon, dram türündeki bu Türk yapımı televizyon dizisi Show TV’de yayınlanıyor ve yayınlandığı gün Türkiye’yi ekranlara kilitliyor.

 


Ramo    

 

show tv ramoMurat Yıldırım’ın başrolünü hakkıyla yerine getirdi BKM Film imzalı dizi Show TV ekranlarından sevenleriyle buluşmaya devam ediyor. Türk televizyonlarının adalet mücadelesinde zirveye savaş açtığı "Ramo" başarılı bir konuyu ele alan dizilerden birisi oldu. Önemli oyuncuların ustalıkla sergilendiği, oyunculuklarıyla ile göz doldurdukları başarılı dizi yayınlandığı günün en çok izlenen dizilerinden biri oluyor.

 


Kuzey Yıldızı İlk Aşk  

 

kuzey yıldızı ilk aşk show tvBaşrol isimlerinden yola çıkarak diziye adını vermiş olan dizi "Kuzey Yıldızı İlk Aşk" ,Kuzey ve Yıldız çiftinin romantizm dolu hikayelerini seyircisi ile buluşturuyor. Başrolünde Aslıhan Güner İsmail Demirci'nin olduğu, yönetmen koltuğuna ise Ersoy Güler'in oturduğu dizi hayatın yoğunluğundan, kalabalıklığından uzaklaşıp biraz da olsa rahatlamak ve gülümsemek isteyenleri ekranlara davet ediyor.  

 


 

Show TV Biten Dizi ve Programlar

 

 

Asuman'la Sevgili Dünürüm     

 

asuman'la sevgili dünürüm show tvBeş ayrı takımın ve her takımda anne, kayınvalide ve yarışmacının olduğu programda haftanın kazananı başarısını 10.000 liralık ödül ile taçlandırıyor. Yarışmacıların sevgilerini katarak en güzel yemekleri hazırladıkları ve dünürlerin bu eşsiz lezzetlerin onlara fazla puan getirmesi için mentorluk yaptığı lezzet yarışması rekabeti bol bir program olma özelliği taşıyor. Bu lezzet yarışı Asuman Krause sunumuyla tam da bir şölene dönüşüyor.

 


Kuaförüm Sensin    

 

kuaförüm sensin show tvTürkiye’nin önde gelen Show yıldızlarının jüri koltuğunda oturduğu saç ve makyajların ayrı ayrı puanlandığı "Kuaförüm Sensin"  birbirinden yetenekli usta kuaför ve makyözleri yarıştığı bir programdır. Kazanan takımın her hafta 10.000 TL kazandığı program olan "Kuaförüm Sensin", Çiğdem Batur tarafından sunulmaktadır. İddialı dört takım ve onlara eşlik eden modeller ile gerçekleştirilen yarışmada rekabet, eğlence ve güzellik sizi etkisi altına alabilir.

 


Patron    

 

patron show tvFatih ve Ela isimli iki genç aşığın hikayelerinin senarize edildiği "Patron" dizisinin başrollerini  ünlü oyuncu Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz üstlenmiştir. İzleyicilerini adeta ekranlara kilitleyen "Patron" alışılagelmişin dışında bir aşk hikayesidir. Fatih ve Ela'nın gün geçtikçe artan aşklarının ekranlara yansıması merakla izleniyor. Aşkın savunması yoktur, çünkü aşk en savunmasız olanlarındır.

 

 


Şeref Sözü    

 

şeref sözü show tvBir çocukluk hayalinin peşinden koşarken yola dökülen taşların varlığı ile tüm koşullar ile pes edilesi bir hikaye... İzleyicilerin huzuruna çıkan "Şeref Sözü" TIMES&B  prodüksiyonun fenomen dizisi olarak izleyicilerinden tam puan aldı. Eda Tezcan imzalı ve güçlü oyuncu kadrosu sayesinde kendinden başarı ile bahsettiren "Şeref Sözü" zor hayatların,  imkansız aşkların ve kahraman bir adamın hikayesini konu almaktadır.

KANAL LİSTESİ