Bloomberg HT Canlı izle

1.Yayın2.Yayın

Bloomberg HT

Bloomberg HT, 27 Ocak 2010 tarihinde Ciner Medya grubu bünyesinde kurulmuş ve bu tarihten itibaren yayın hayatına başlamıştır. Günümüzde Kanal C Görsel yayınlar A. Ş. Bünyesinde faaliyetlerine devam etmektedir. Türkiye’nin en önemli ekonomi kanallarından biri olan Bloomberg HT, “Kazananlar Bloomberg HT izler” sloganıyla yola çıkmıştır. Fakat 2015 yılında bu sloganı değiştirmiş ve “Bloomberg HT izleyenler kazanır”, yapmış ve bu sloganıyla ön plana çıkmaya başlamıştır. Kanal en başından beri bir ekonomi kanalı olmasına rağmen kadın, otomobil, müzik, hayat, tarım, spor ve belgesel programlarına da yayın akışında yer vermektedir.

Kanalın Türkiye’nin yanı sıra ABD’den de izlenme imkânı bulunmaktadır. Bu yayın karasal olarak gerçekleştirilmekte ve dili İngilizce olarak izleyicilere sunulmaktadır. Kanalın yayın yaptığı genel stüdyo ve merkez İstanbul Beyoğlu’nda bulunmaktadır. Kanal sıfırdan kurulmuş bir kanal olmayıp eskiden Kanal 1 adıyla yayın yapmaktaydı. Günümüzde Kanal 1’e ait frekans üzerinden Bloomberg HT yayın yapmaktadır. Kanalın logosunda gri tonlarının yoğunluklu olarak kullanıldığı göze çarpmaktadır.  Bloomberg yazısının hemen yanında bulunan dairenin içerisinde koyu renkte yazılmış ve altlı üstlü olarak “H” ile “T” harfleri yer almaktadır. Logo kanalın sol alt köşesine yerleştirilmiş durumdadır.

Bloomberg HT Programcılığı

Kanalın genel müdürlüğünü Suavi Doğan üstlenmiş bulunmaktadır. Kanal içerisinde çeşitli görevlerde bulunan diğer bazı çalışanlar ise şunlardır:  Araştırma müdürü Cüneyt Başaran, ekonomi direktörü Kerem Alkin, ekonomi müdürü Özlem Dalga, program müdürü Gamze Cücenoğlu, haber müdürü Ali Çağatay ve operasyon müdürü Cem Coşkun.

Bloomberg HT'de yayınlanan programların bazıları ise şunlardır: Yatırım Bülteni, Piyasa Masası, İlk Söz, Sabah Raporu, Yatırım Klübü, Sektör Raporu, Tarım Analiz, Üst Düzey, Fokus, Reel Ekonomi, Aile Ekonomisi,  İş Düzey, Doğa Rutkay'la Her Şey Bu Masada, Bloomberg HT Magazin, Ayhan Sicimoğlu ile Renkler, Küresel Piyasalar, Spor Saati, Akustikhane, Lords and Ladles, Spice Trip, Video Fashion News, Made in Italy with Silvia Colloca, Lütfen+1, Styleİst, Test Drive ve The BoatShow.

Kanal Türksat 4A, D-Smart, Kablo TV, Digiturk, Analog Kablo TV ve Tivibu gibi platformlarından izlenebilmektedir.

KANAL LİSTESİ