Fox Tv Canlı izle

Fox Tv

Fox Tv

 

Dünyanın en büyük ve en önemli medya gruplarından biri olan News Corporation bünyesinde yayın yapmakta olan Fox Tv bu kurumun Türkiye'deki tek temsilcisidir. Şimdilerde kanalın adı Fox TV olarak bilinse de yayın hayatına başladığı ilk yıllarda kanalın adı TGRT idi. Kendi döneminin en çok izlenen kanallarından biri olan TGRT'nin satışı İhlas Holding tarafından 15 Kasım 2006 tarihinde borsaya bildirilmişti. Bundan sonra Amerika'nın en büyük Medya grubu olan News Corporation sahibi Rupert Keith Murdoch kanalın hisselerinin %56.5'ini satın almıştır. Bundan sonraki süreçte kanalın diğer hisse sahipleriyle de anlaşan Murdoch, kanalın tamamını satın almıştır. Günümüzdeyse kanal, The Walt Disney Company tarafından yönetilmektedir.

Fox TV yayın hayatına başladığı 2007 tarihinden bu yana en çok izlenen ulusal kanallar arasında yer almayı başarmıştır. Ayrıca kanalla eş zamanlı olarak yayın yapmakta olan Fox HD kanalı da 1 Temmuz 2012'de kurulmuş ve yayına girmiştir.   

Kanalın logosu 2013 yılından bu yana değişmemiştir. Beyaz zemin üzerinde yazılı olan FOX yazısı Fox TV'nin logosunu oluşturmaktadır. Kanalın bir önceki logosunda ise şimdikinden farklı olarak sarı renk kullanılmaktaydı. Fox TV çok fazla logo değişikliği yapmamaktadır.

 

Fox TV Yayınları

 

Kanal Genellikle Aşk ve romantizmi konu alan diziler yayınlamasıyla ünlüdür. Fakat bunun yanı sıra yıllar geçtikçe Fox TV ekranlarındaki aksiyon ve macera dizilerinin de sayısı bir hayli artmıştır. Birçok ulusal kanalda olduğu gibi sabah ve akşam saatlerinde haber programlarına yer verilmektedir. Kanalın yayınladığı dizilerin yanı sıra Fatih Portakal tarafından sunulan Ana Haber Bülteni de oldukça ilgi çekmektedir. Ayrıca kanalda dizi ve haberlerin yanı sıra yarışmalar, eğlence programları, söyleşi programları gibi çok çeşitli programlar da gösterilmektedir.

Geçmiş yıllarda bazı futbol liglerinin maçlarını da haftalık olarak naklen yayınlayan Fox TV şimdilerde bu alanla ilgili çalışmalarını azaltmış bulunmaktadır. Bunun nedeni kanalın yayın politikasının tercihlerini daha çok dizilerden yana kullanmasıdır. Bunun bir sonucu olarak kanal, Reyting listelerinde üst sıralarda yer alan birçok diziye sahiptir. Son zamanlarda en çok ilgi gören dizisi ise Mucize Doktor'dur.

 

 

FOX TV Dizi ve Programları (2021)

 

 

Kefaret    

 

kefaret fox tv25 Film imzalı aynı zamanda yönetmenliğini Mesude Erarslan'ın yaptığı türk dram dizisi usta yazar Zülfü Livaneli’nin Kostantiniyye Oteli romanından uyarlanmıştır. Ciddi bir oyuncu kadrosuna sahip olan ve güçlü karakterlerle köklü bir hikaye ortaya koyan dizi en az kitabı kadar ses getirmiştir. Fox TV ekranlarında yayınlanan ve 2020’de yayınlanan en prestijli dizilerden biridir.

 


Sen Çal Kapımı   

 

sen çal kapımı fox tvYaşadığı hayat koşullarının daha iyi bir hale getirmek için hayatını eğitime adamış olan Eda yurtdışı eğitim bursunun kesilmesi ile kendini Serkan Bolat’ın karşısında bulur. Serkan Bolat ise kendisi ile nişanlı taklidi yapması sonucunda bursunu kendisine geri verebileceğini söyler. Önce nefretle başlayan bu ilişki zaman geçtikçe ve koşullarının değişmesi ile beraber büyük bir aşkı kıvılcımlaştırır. "Sen Çal Kapımı" ekranlarında aşk, zordur ve bu yüzden muhteşemdir.


Yasak Elma  

 

yasak elma fox tvFox TV'nin sevilen dizisi "Yasak Elma" çok karmaşık bir aşk çemberine sahip olması sebebiyle heyecanın ve  entrikaları oyunların bir yansımasını oluşturmuş haldedir.  Düşmanları bile zamanı gelince bir araya getirecek ve dizinin seyrini anlık olarak  değişebildiği canlı senaryosu sayesinde her an her şey olabilir ve sular tam durulmuş denilirken ortalık tekrar savaş alanına dönebilir. 

 


Mucize Doktor  

   

mucize doktor fox tvBaşrolünü Taner Ölmez’in üstlendiği ve kadrosunda çok ciddi ve iddialı isimlerin yer aldığı "Mucize Doktor" bir kore dizisinden esinlenerek senarize edilmiştir. Otistik bir doktorun neler yapabileceği hakkında sınırları zorlayan bu dizi imkansızın mümkün olmadığını gösterir. Başarı, azim, aşk, arkadaşlık, hüzün, heyecan bakımdan beklentilerinizi karşılayacak olan dizi severek takip edilmeye devam ediyor.

 


Baraj  

 

baraj fox tv1977 yılında  Türkan Şoray ve Tarık Akan'ın kamera karşına geçerek yıllarca konuşulacak bir film çekmesi ile başlayan serüven 2020 yılına kadar uzandı. "Baraj" isimli filmden yola çıkarak çekilen dizinin günümüze uyarlanmış hali aynı ismi ile sevenleriyle buluşuyor. İnternette bir arkadaşlık sitesinden kurulan tanışma hikayesini konu alan dizi süprizlerin bol olduğu, size geçmişten geleceğe bir köprü kurduracak bir özelliğe sahip.

 

Temizlik Benim İşim

 

temizlik benim işim canlı izle fox tvBirbirinden iddialı ve titiz 5 yarışmacının bir hafta boyunca dağınık ve pis 5 evi temizleme sürecini ekranlara getiren Temizlik Benim İşim, oldukça heyecanlı bir yarışma programı. Temizlik takıntısı ile ünlenen Kadir Ezildi, eğlenceli ve kıyasıya rekabet dolu yarışma programında her hafta büyük ödül sahibi bir isim belirliyor. En yüksek puanı alanın kazandığı Temizlik Benim İşim yeni bölüm ile hafta içi her gün 14:00’da yayınlanıyor.

 

Memet Özer ile Mutfakta

 

memet özer ile mutfakta izle fox tvBirbirinden lezzetli tariflerini davet ettiği ünlü konuklarıyla birlikte yapan usta şef Memet Özer, her bölüm yemek pişirmeye dair ipuçlarını izleyiciye aktarıyor. Denenmemiş tarifler, sıradışı tatlar ve klasik lezzetleri seyirciyle paylaşan Özer, Türk ve Dünya mutfağını ekranlara getiriyor. Konukların getirdiği sürpriz malzemelerle hazırlanan benzersiz yemek tarifleri Memet Özer ile Mutfakta yeni bölüm ile her Cumartesi 11:45’te Fox’ta.

 

FOX TV Final Yapan Diziler
 


Öğretmen    

 

öğretmen fox tvBir fizik öğretmeninin öğrencileri insanlık dersi vermek istemesi ile başlayan yüksek gerilimli dizi, "Öğretmen" yurtdışı yapımı bir yapıtın uyarlamasıdır. Sürekli olarak bir sır perdesinin var olduğu ve bu perdelerin aralandığı zamanlarda ekran başında olmak isteyeceğiniz bir konuya sahip. Sınıf arkadaşlarından birinin ölümü ile öğrencilerine ders vermek isteyen öğretmenin öğrencilerinden istediği tek şey doğruyu söylemeleri. Peki doğruyu söylemek gerçekten bu kadar kolay mıdır eğer ortada sırlar varsa?

 

Çocukluk  

 

çocukluk fox tvTüm hayatını geride bırakıp çocukların mutluluğu için açtığı Umut Evi ile insanların hayatına dokunan Ali Kaan bu yetimhane sayesinde ilk günden beri evine gelen her çocuğa doğru aileyi bulması için yardımda bulunur. Öz ailelerine duydukları özlem sebebiyle hayal kırıklıkları ile birbirlerine daha da bağlanan kız kardeşler bu sebeple hiçbir zaman ayrılamazlar. "Çocukluk" ile izlenen bu kardeşlik ilerde onları hayata umutla bağlayacaktır.

 

 
Bir Annenin Günahı  

 

bir annenin günahı fox tvİşlenmemiş bir suçun cinayet şüphelisi olan bir anne ve annelerini hapisten çıkarmak için adalet mücadelesi veren  iki çocuğun hayat mücadelesinin anlatıldığı bir dizi olan "Bir Annenin Günahı" sevilen bir dizi olmuştur. Kalp hastası olan çocuğu için ameliyat parasını bulma amacıyla karıştığı suç sebebiyle yıkılan bir hayatın yoğun dram ve gözyaşı ile senarize edildiği dizi sizi bekliyor.

KANAL LİSTESİ