Euro Star Canlı izle

Euro Star

Euro Star, Star Avrupa ve Televizyon Yayıncılığı A. Ş. aracılığıyla Star TV yayınlarını Avrupa'da yaşayan Türklere ulaştırmaktadır. Kanal kurulduğu ilk andan itibaren güçlü habercilik politikasını belirlemiştir. Dünya'da ve Türkiye'de meydana gelen onlarca canlı bağlantının, haberin, röportajın gerçekleştirildiği ana haber bültenleri Nazlı Çelik ve Ece Belen sunuculuğuyla izleyicilere sunulmaktadır. Gündeme dair çarpıcı detayların incelendiği, ulusal ve yerel gazete manşetlerinin izleyiciyle paylaşıldığı, duayen gazeteci, şovmen ve yazar Mesut Yar tarafından sunulan sabah programı izleyicilere ulaşmaktadır.  

Kanalın Programları

Hafta içi her sabah Euro Star TV ekranlarına gelen Cengiz Semercioğlu'nun sunduğu ve Seren Serengil'in konuk yorumcu olarak katıldığı Duymayan Kalmasın, magazin dünyası içerisinde yaşanan en son gelişmeleri, ünlülerin yaşantılarıyla ilgili en özel haberleri ve çarpıcı olayları ekrana getirmektedir.  Ayrıca gece saatlerinde yayınlanan ve Hülya Avşar'ın birçok özel konuğu ile samimi sohbetler yaptığı "Hülya Avşar Sohbet" geceleri televizyon izlemeyi seven seyircilerin beğenisine sunulmaktadır. Bunların yanı sıra hafta sonları yayınlanan ve kaliteli magazin içeriklerine sahip Star Life Magazin haberleri ile sağlık konusunda izleyicilere bilgiler veren ve püf noktalarını gösteren Güzel Yaşam gibi yayınlar izleyiciyle buluşmaktadır.

Kanalın mevcut durumda en popüler yapımları arasında Babil, Güvercin, Sefirin Kızı ve Gerçeğin Peşinde gibi dizi ve programlar bulunmaktadır. Özellikle Babil dizisi son zamanlarda en çok ilgi gören diziler arasına girmeyi başarmıştır. Dizi Zengin oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Babil dizisi her Cuma günü saat 18.00'de Euro Star Tv ekranlarında izleyicileri ile buluşmaktadır.

Bunun yanı sıra "Güvercin" ve "Sefirin Kızı" adlı yapımlar da sırasıyla her Pazar ve Pazartesi akşamları saat 18.00'de izleyici ile buluşmaktadır. Hafta içi her gün yayınlanan ve yaşanmış olayları konu alan "Gerçeğin Peşinde" programı ise ekranların sevilen yüzü İnci Ertuğrul tarafından sunulmaktadır. Programda faili meçhul cinayetler aydınlatılırken, aynı zamanda kayıp insanlarda bulunmaktadır. Program hafta içi her gün saat 11.30'da Euro Star ekranlarında izleyicileriyle bulunmaktadır. İzlenme oranları bu programın izleyiciler tarafından çok fazla beğenilerek sıklıkla takip edildiğini göstermektedir.  

KANAL LİSTESİ