ATV Canlı izle

ATV

ATV

 

ATV ilk test yayınına 9 Eylül 1992 tarihinde başlamıştır. Kanalın televizyonculuk dünyasına ilk girişi ise 12 Temmuz 1993'te normal yayın yapmaya başlamasıyla gerçekleşmiştir. ATV Medya Holding tarafından kurulmuş bir kanaldır. Kanalın idaresi 2000 yılına kadar bu medya grubu tarafından üstlenilmişken bu tarihten itibaren kanal 3 ortak medya şirketi tarafından idare edilmeye başlanmıştır.

2007 yılından itibaren ise kanalın yönetimini Turkuvaz Medya Grubu tek başına üstlenmiştir ve günümüzde de kanalı yönetmeye devam etmektedir. Kanalın sahibi, Turkuvaz Medya'nın da patronu olan Orhan Cemal Kalyoncu'dur.

90'lı yılların başında televizyon sektöründeki devlet tekelinin esnemesi sonucu kurulan kanallardan biri de ATV'dir. Dinç Bilgin'in girişimleriyle kurulan kanal, birçok farklı alanda yayın yapmaktadır. Şov programları, dizi, haber, spor programları bunlardan en fazla dikkat çekenlerdir. Atv tarafından geçmişte yayınlanan birçok program bugün hala insanların akıllarında yer almaktadır.

Kanalın ayrıca Azerbacan, Kuzey Kıbrıs ve Amerika Birleşik Devletleri'nden de yayını yapılmaktadır. Genel merkezi ise İstanbul Beşiktaş'tadır. 

 

ATV Yayıncılığı

 

Kanalın ilk yıllarında gösterilen ve o zamanlar reyting rekorları kıran Siyaset Meydanı Ali Kırca'nın sunumuyla bugün hala en çok hatırlanan siyaset programları arasında başı çekmektedir. Ayrıca ATV'ye bağlı olarak A Spor, A Haber ve Atv Avrupa gibi hizmet veren kardeş kanallar da bulunmaktadır. Kanal 12054 H 27500 5/6 freaknsı üzerinden izlenilebilmektedir. Ayrıca ATV, D SMART 25. kanal, Filbox 24. kanal, Digitürk 25. kanaldan da izlenilebilmektedir.

Tüm bunların yanı sıra ATV HD yayına geçerek izleyicilerine gerçekçi izleme deneyimi imkânı sunan kanalların başında gelmektedir. Hafta içleri akşam saatlerinde kanalda yayınlanan diziler birçok yaş grubundan farklı insanı kanala çekmektedir. Gün boyunca ülkede ve dünyada yaşanan birçok gelişme; sabah, öğle ve akşam saatlerinde sunulan haber bültenleriyle izleyicilere aktarılmaktadır. Bunların yanı sıra kanalda magazin, yarışma ve dini içerikli programlar da gösterilmektedir.

Günlük çıkmakta olan birçok gazete Turkuvaz Medya Grubu bünyesindedir ve bu gazetelerin manşetleri sabah programların mutlaka gösterilmekte ve okunmaktadır. Ayrıca kanal Ziraat Türkiye Kupası'nın naklen yayın haklarına da sahiptir. 

 

 

ATV Dizi ve Programları (2021)

 

 


Akıncı    

 

akıncı atvYakışıklı oyuncu Şükrü Özyıldız’ın başrolünde olduğu "Akıncı" ekranlardan sevenlerine selam veriyor. Hiçbir şeyden korkmayan Fatih'in başından geçen olayların anlatıldığı "Akıncı" dizisi sevenleriyle buluşuyor. Her ne kadar aşka inanmasa da kendisini inandıracak olan bir kız ile tanıştığında Fatih’in hayata olan bakışı tamamen değişir. İlk defa bu duygunun tadına bakan Fatih ve hikayesi duygusal, heyecanlı ve entrikalı bir senaryoyu karşımıza çıkarır. 

 


Maraşlı  

 

maraşlı atvÇok konuşulacak bir proje olması öngörülen "Maraşlı" ekranlara merhaba dediği andan beri sevilerek takip ediliyor. Gerek hikayesi, gerek heyecanı gerekse sevilen oyunculardan oluşan kadrosu ile seyircileri ekranlara kilitlemeyi başarabilmektedir. Burak Deniz ve Alina Boz’un başrollerini paylaşması hayran kitlesinin kalabalıklığını açıklar nitelikte. Üzerinde aylardır titizlikle çalışılan dizinin yapımını ise Tims&B üstlenmiştir.

 


Kuruluş Osman  

 

kuruluş osman atvTarihi dizilere olan açlığın ve yoğun ilginin farkında olan kanallar birbirinden efsane diziler ile halkı ekranı kitlemeyi başarıyor. Geçmişimizin her yönüyle anlatıldığı, yaşanılan zorluklardan en güçlü bağlara kadar bir çok konuya değinilen "Kuruluş Osman" güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çekici bir yapıya sahiptir. En sevilen dizilerden biri olan "Kuruluş Osman" sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. 

 


Bir Zamanlar Çukurova  

 

bir zamanlar çukurova atvSınırsızlığın ve ölümün var olduğu ve aynı zamanda umudun inadına yaşanılan Çukurova’da zor hayatlar vardır. İhtiras ve engellerin eleğinden geçen bir aşk hikayesi anlatıldığı "Çukurova" takipçileri tarafından yoğun bir ilgi ile izlenmektedir. Yayınlandığı günün en çok izlenen dizilerinden biri olan "Çukurova" İstanbul’da evlenmeye hazırlanan bir çiftin Adana'dan başlayan yolculuğunu anlatmaktadır.

 


Esra Erol'da   

 

esra erol'da atvYıllarca izdivaç programı yaparak kendini sevdiren Esra Erol bu defa beklenilenin aksine bir gündüz kuşağı programında insanların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Ekranların en sevilen tebessümlerinden birine sahip olan Esra Erol adının verildiği programdan yani "Esra Erol'da" sevenleriyle buluşuyor. İnsanların hayatına dokunduğu ve dünyanın daha güzel bir hal yer haline getirildiği "Esra Erol'da" ekranlara umut oluyor.
 

 

Nihat Hatipoğlu ile Kuran ve Sünnet

 

nihat hatipoğlu ile kuran ve sünnet canlı izle atvNihat Hatipoğlu’nun sunumuyla gerçekleşen programda, Kuran okumaları yapılırken, bir yandan da Kuran’da yer alan surelerin tefsirleri yapılıyor. İzleyicileri İslam dini hakkında bilgilendirmeyi amaçlayan program, İslam dini ile ilgili merak edilen tüm sorulara cevap veriyor. Nihat Hatipoğlu ile Kuran ve Sünnet Pazar sabah kuşağının en çok izlenen programlarından biri durumda. ATV ekranlarından izleyebileceğiniz Nihat Hatipoğlu ile Kuran ve Sünnet canlı olarak her Pazar sabahı saat 10:00’da yayınlanıyor.

 

ATV Final Yapan Diziler

 

 

Maria ile Mustafa   

 

maria ile mustafa atv Sezonun en iddialı dizilerinden biri olmaya aday gösterilen "Maria ve Mustafa" sevenleriyle buluşmaya devam ediyor. Yabancı uyruklu Maria’nın yıllar sonra doğduğu topraklara geri dönmesi ile hikayesi başlar. Maria'nın aşk terazisinin diğer tarafında ise Ürgüplü bir ailenin oğlu olan Mustafa vardır. Aşklarının içinde gerilim ve imkansızlığın renklerinin olduğu dizi, seyircilerini ekrana kitlemeyi başarmaktadır.

 

Yalnız Kurt

    

yalnız kurt atv Türk televizyonlarının efsane yönetmenlerinden biri olan Osman Sınav'dan yepyeni ve güçlü oyuncu kadrosuna sahip bir dizi daha geldi. Önceki sezonlarda reytingleri alt üst eden ATV bu sezon da ciddi bir çalışma temposuna adapte oldu. Tek başına yaşam mücadelesi veren bir gencin hayat hikayesinin konu alındığı "Yalnız Kurt" ATV ekranlarında sevenleriyle buluşuyor.

KANAL LİSTESİ