360 Tv Canlı izle

360 Tv

TV 360 Canlı izle

 

360 TV yayın hayatına 2002 yılında Çukurova Holding bünyesinde Skyturk adıyla başlamıştır. Kurulduğu dönemde Türkiye’nin en çok izlenen beş haber kanalı arasına giren kanal, İngilizlere ait SKY şirketler grubunun telif uyarısı sonucunda adını Skyturk360 olarak değiştirmiştir. Kanalın borçlarını ödeyememesi durumuyla ilgili olarak kanal yönetimine TMSF tarafından el konulmuş, 21 Kasım 2013 tarihinde ise Türk Medya Yayın Grubu kanalın haklarını TMSF’den almıştır. Bu olayın ardından gelen yeni yönetim kanalın isminde bulunan Skyturk ibaresinin kaldırılmasına karar vermiş ve 360 TV olarak yola devam etme kararı almıştır. Kurulduğu günden itibaren 1 Aralık 2014 tarihine kadar yayın akışında genellikle haber programlarına yer veren kanal bu tarihten itibaren yayın politikasında köklü bir değişime gitmiştir. Günümüzde daha çok eğlence temalı bir yayın anlayışına sahip olan 360 TV, 2016 tarihinde ES Medya’nın yönetimine geçmiştir.

 

360 TV Yayınları

 

Kanal’da şu sıralar Çocuklar Duymasın ve Seksenler gibi eskiden popüler olan bazı dizilerin eski bölümleri yayınlanmaktadır. Genellikle bu dizilerin yayınlandığı saatlerde 360 TV izleyicileri ekran başına geçmektedirler. Bunun dışında gün içerisinde Çılgın Haber Ekibi, Doktorum Yanımda, Kolay mı Sandın, Tatlı Tuzlu, Akla Takılanlar, Doğala Dönüş, Maksat Yarışmak Olsun, Sizin İçin, Ben Bilirim, Aşka İki Hafta, Tatil Zamanı, Gökyüzünden, Gezmek Olsun, Anadoludayız ve Birol Güven ile Gelecek Geliyor gibi programlarda kanalın yayın akışında gösterilmektedir.

Her hafta sonu kanal ekranlarında yayınlanan Birol Güven İle Gelecek Geliyor adlı program özellikle çocukların ve genç izleyicilerin merakla beklediği bir program olarak dikkat çekiyor. Programda ünlü senarist Birol Güven, uzman konuklar eşliğinde sürücüsüz araçlar, uzay madenciliği, robotlar ve teknolojinin diğer alanlarındaki gelişmeler hakkında sohbetler gerçekleştirmektedir.  

“Yaşa, Dışarı Çık, Hayatın Tadını Çıkar” mottosuyla yayınlanan “Gezmek Olsun” adlı gezi programının sunuculuğunu Yıldız Yakar yapmaktadır. Yakar, hafta içi her gün yapımcısından aldığı düşük bütçe ile İstanbul’da mini geziler düzenlemektedir. Programın amacı paranız olsun ya da olmasın gezmekten zevk alınabileceğini insanlara göstermek, bu yüzden Yakar, aç ve susuz da kalsa İstanbul sokaklarında gezmeye devam etmektedir.

 

TV 360 Programları

 

Doktorum Yanımda

 

doktorum yanımda tv 360Selda Hasret Arslan ve Dr. Murat Aksoy eşliğinde yayınlanan Doktorum Yanımda, sabah saatlerini sağlıkla buluşturuyor. Sağlık konusunda en merak edilen sorular ve farklı hastalık tedavileri Doktorum Yanımda ile ekranlara geliyor. Sağlık hakkında bilinen yanlışlar ve cevaplanmamış sorular bu programda yanıt buluyor. Uzman doktor konuklarıyla her bölüm farklı bir konuyu seyirciye aktaran Doktorum Yanımda yeni bölüm ile hafta içi her sabah 08:30’da TV 360 ekranlarında.

 

Aileler Yarışıyor

 

aileler yarışıyor tv 360Türkiye’de izlenme rekorları kıran yarışma programı Aileler Yarışıyor, sevilen sunucu Ufuk Özkan ile ekranlara geliyor. Hayatın içinden eğlenceli sorular sokaktaki 100 kişiye soruluyor. Yarışmaya katılan aileler sokaktan en fazla çıkan cevapları tahmin etmeye çalışıyorlar. Doludizgin neşeli bir eğlenceyi büyük para ödülüyle birleştiren Aileler Yarışıyor yeni bölüm ile hafta içi her akşam saat 21:00’da TV 360 kanalında yayınlanıyor.

 

Benim Yemeğim

 

benim yemeğim tv 360Benim Yemeğim Rafet İnce şefliğinde yayınlanıyor. Yarışma her hafta 4 farklı katılımcıyı eğlence dolu bir serüvene sürüklüyor. Aynı malzeme ve ölçüleri kullanarak aynı yemeği en lezzetli şekilde yapmaya çalışan yarışmacılar tadım odasındaki puanlama anını heyecanla takip ediyorlar. Yemekleri gözleri bağlı şekilde tadarak puanlayan yarışmacılardan biri, şeften gelen puan ve yorumlarla birlikte birinci oluyor. Kıyasıya rekabet dolu Benim Yemeğim yeni bölüm ile hafta içi her gün 12:00’da TV 360 ekranlarında.

KANAL LİSTESİ